Noworodkowa

Na sesję noworodkową warto umówić się z wyprzedzeniem, jeszcze w czasie ciąży. Oczywiście termin porodu w większości przypadków jest orientacyjny, to jednak wcześniejsza rezerwacja pozwoli Wam mieć pewność, że znajdę odpowiedni termin w kalendarzu, z ewentualną modyfikacją dla  bobasów, które się pospieszą ;). Taką sesję najlepiej wykonać do 14 dnia życia Waszego dziecka, jest ono wtedy elastyczne, doskonale pamięta jeszcze pozycje z brzuszka, dużo i głęboko śpi, co ułatwi nam wygodne ułożenie maluszka i niewątpliwie pozytywnie wpłynie na przebieg naszego spotkania. Ale nie martwcie się, do 3 tygodnia życia też uda nam się wykonać fajne ujęcia.

Sesja odbywa się w moim studio w Siechnicach, w przyjaznych dla noworodka warunkach bądź w Waszym domu. Zapewniam bogaty wybór rekwizytów i stylizacji, które nadadzą fotografiom wyjątkowy charakter.

Sesja trwa zwykle około 2 - 3,5 h. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć nastroju maluszka, to ono dyktuje nam tempo i stopień trudności sesji. Dlatego proponuję, by w tym dniu już niczego sobie nie planować, ja będę mieć dla Was tyle czasu, ile trzeba :).

Zachęcam do kontaktu, odpowiem na wszelkie Wasze pytania, o wszystkim porozmawiamy i wspólnie ustalimy szczegóły.

Do zobaczenia :)